Totem Tabela

İçerik güncelleniyor...Totem Tabela genellikle açık alanlarda kullanılır, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında çok uzaktan görüne bilen bu Tabelaların bu işte uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Işıklı Totem Tabelaların içlerinde bir insanın rahat hareket edebileceği kadar yer olması gerektiğini düşünürsek, Totem Tabelanın ne denli büyük olduğunu tahmin edebilirsiniz.

 

 Totem Tabelalar Açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, uzun mesafeden görülmesi istenen açık alanlarda kullanılan Tabela türüdür. Totem Tabelalar uzun bir direk üzerine kurulmuş olan, çok büyük ölçülerde Tabelalardır. Özellikle ışıklı olarak uygulama yapılmaktadır.

 

 

Totem Tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli Tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve outlet centrede kullanılmaktadır.Totemler, yine kendi içinde, ışıksız ve ışıklı Totem olarak iki kısma ayrılmaktadır. Işıklı Totem Tabelalarda kullanılan boruların içinde, bir insanın rahatlıkla hareket edebileceğini düşünürseniz, bir Totem Tabelanın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz. Günümüzde Tabelacılar ve müşterileri arasında çok küçük ebatlarda yapılan yol ve kaldırım kenarı Tabela çalışmalarına Totem dense de, bu çok doğru bir isimlendirme değildir. Totemleri kendi içerisinde birkaç isimle isimlendirmek gerekirse, tek bacaklı Totemler, çift bacaklı Totemler, likit Totemler gibi bazı isimler verebiliriz. Bunlardan likit Totem ismini verdiğimiz Tabela çalışmaları, genel olarak, yerden yukarıya tek gövde üzerinde yükselen, hepsi olmasa da, bir kısmı ışıklandırılan Tabelalardır.

 

Totem Tabelalar tamamen özel bir çalışma gerektirdiği için işinin ehli kisiler tarafından yapılmasında fayda vardır.

 

Tamamen mühendislik ve tecrübe bilgileri ile harmanlanarak yapılan Totem Tabelaların ışık gücü,Tabela görünürlüğü ve Tabelanın ayakta durabilme mukavemat özellikleri iyi hesaplanmalıdır.

 

Totem Tabela yapılırken görselinin kurumsallığa uygun olarak tasarlanması ayrı bir maharet istemektedir.

Tabela Araç Giydirme
Tanker Uygulama Plaket
Kabartma Harf Totem Tabela
   
Web sitemiz yeni tasarımı ve yenilenen alt yapısıyla yayında
Web sitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz...
Devamı
Anasayfa  İletişim
medyatik interactive, kocaeli dijital medya ajansı, kocaeli web tasarım, web tasarım
yükleniyor